ПРАВИЛА ОРЕНДИ І ОПЛАТИ КВАРТИРИ ПОДОБОВО


1. Бронювання квартири та оплата
Для оренди подобово наших апартаментів Ви можете вибрати й зарезервувати будь-яку квартиру на нашому сайті (за умови, що вона вільна на цей період), зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, або через e-mail. Попередньо ми бронюємо свої квартири в центрі від 3-х діб, на 1-2 добу - тільки за 1-2 дні до приїзду. Для підтвердження броні Вам необхідно оплатити суму, яка відповідає одноденному проживанню в квартирі (у випадку Вашої відсутності на час поселення, ця сума не повертається).
Вартість добової оренди квартири не залежить від того, скільки людина буде в ній проживати. Однак звертаємо Вашу увагу: кількість проживають у квартирі не може перевищувати встановленої норми. Кількість спальних місць ви можете побачити на фотографіях чи прочитати в описах квартир, що здаються в оренду подобово.
2. Приїзд
Зазвичай ми зустрічаємо наших гостей біля будинку, в якому знаходиться наша квартира для подобової оренди. Ми також можемо зустріти Вас у певному місці і в певний час, котрі узгоджуються заздалегідь. У випадку зміни часу поселення, попередьте нас по телефону заздалегідь.
Також можливий трансфер з вокзалу або аеропорту (приблизна вартість - 50-80 грн.)
3. Поселення
Час Посилення в квартиру при оренді подобово - 13.00 годин. При поселенні Вам необхідно мати з собою паспорт (особа, яка знімає квартиру, має досягти повноліття), перевірити відповідний стан квартири і сплатити готівкою вартість всього терміну проживання. Якщо Ви виїжджаєте раніше кінцевого і проплаченого терміну, Вам повертається 50% суми за непрожиті дні в квартирі.

При поселенні Ви зобов'язуєтесь:
не забруднювати під'їзд і прилеглу до будинку територію;
не заважати сусідам;
дбайливо ставиться до предметів побуту та інтер'єру квартири;
не переставляти меблі;
не зберігати і не використовувати вибухові та вогненебезпечні предмети;
дотримуватися правил експлуатації електро-і газових приладів і протипожежної безпеки;
не організовувати в квартирі гучних вечірок і застіль.
Не робити ніяких дій, які не відповідають чинному законодавству Україні.
4. Від'їзд
Розрахунковий час - 12.00 годин. За погодженням з нами Ви можете продовжити час оренди апартаментів після 12.00 (за додаткову плату).
Обов'язковою умовою при завершенні відносин подобової оренди житла є присутність нашого співробітника в той момент, коли Ви залишаєте квартиру. Співробітник зобов'язаний перевірити стан житла, прийняти ключі та видати, за необхідності, документи, які підтверджують надання послуги (про це Ви повинні попередити при поселенні).
Чи може бути таке, що у заброньовану мною квартиру поселять іншого клієнта?
Якщо Ви внесли передоплату, то гарантовано можете розраховувати заселитися саме в ту квартиру, яку обрали. У разі форс-мажорних обставин (не залежних від нас) Вам буде запропонована аналогічна по класу і ціною або більш високого рівня квартира.

Наші контакти

  • Адреса: Закарпатська обл., Свалявський район, с.Солочин 1
  • Tel: +38 099 428 12 52    |   +38 050 917 28 53

89300, Закарпатська обл., Свалявський район, с. Солочин 1, 

e-mail: kvartira.kvitka@gmail.com   |  тел.  095 354 41 31 ;